Zaawansowane szukanie
Rejestracja
Użytkownik:

Hasło:

Zalogować automatycznie przy następnej wizycie?

Zapomniałem hasła
Rejestracja
 
Losowe zdjęcie

img 1232
img 1232
Komentarzy: 0
luklog


Opuszczone

Fotografie miejsc, które niegdyś tętniąy życiem, a dziś są zapomniane i w bardzo wielu przypadkach niszczone (Hits: 216066)
Podkategorie
Hotel w Rudziskach Pasymskich (162)
Przeogromny kompleks hotelowy, który został zbudowany w latach 70. dzisiaj niszczeje. Miejsca gdzie jeszcze kilkadziesiąt lat temu zatrzymywała się polska reprezentacja siatkarzy dziś straszą przyjezdnych turystów.
Uniwersytet Ludowy w Rudziskach Pasymskich (27)
Smutny widok opuszczonego i zrujnowanego dawnego Uniwersytetu Ludowego w Rudziskach Pasymskich. Zbudowany przez Niemców w 1927 roku budynek służył gościom jako pensjonat, po 1945 Karol Małłek, rzecznik Mazur założył tam Uniwersytet. Funkcjonował on do lat 60. Po likwidacji uniwersytetu był tu ośrodek szkoleniowy Zarządu Głównego Związku Młodzieży Wiejskiej, następnie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Po pożarze w 1987 roku, okolica opustoszała.
Lotnisko w Szymanach (108)
Lotnisko o którym zrobiło się głośno za sprawą ostatniej reaktywacji. Tak naprawdę niewiele osób wie, że czasy tego obiektu sięgają jeszcze czasów niemieckich. W przeszłości wykorzystywane było przez wojsko dziś przekazane prywatnej spółce, czeka na modernizację i wznowienie ruchu lotniczego.
Szymany 2014
Poligon w Muszakach (38)
Na terenach gdzie został utworzony poligon wojskowy istniało kilka wsi. Ich mieszkańcy zostali przymusowo przesiedleni na inne tereny. Do dziś jednak można znaleźć podmurówki domów, a najbardziej charakterystycznym obiektem, górującym nad okolicą jest zbudowana z czerwonej cegły, wieża kościelna.
Żwirownia w Szczepankowie (52)


Znaleziono zdjęć: 0 na 0 stronie(ach). Wyświetlone zdjęcia: 0 do 0.

Nie ma zdjęć w tej kategorii
Zdjęć na stronie: 

 

RSS Feed: Opuszczone (Nowe zdjęcia)

stat4u